Strona główna / Lokalne / Harmonogram oddawania do użytku Promenady Historycznej

Harmonogram oddawania do użytku Promenady Historycznej

Ustalony został harmonogram oddawanie do użytku przebudowanej promenady historycznej pierwsza część ma być gotowa na początku wakacji.

Promenada modernizowana jest na całej długości od ul. Małachowskiego do Powstańców Śląskich. W ramach inwestycji powstają m.in. nowe wejścia na plażę, w tym umocnione z możliwością wjazdu samochodów służb technicznych i ratunkowych na obu końcach promenady.

Zgodnie z kontraktem inwestycja miała być zrealizowana do końca czerwca br. Niestety prace na całej długości nie zakończą się w tym terminie. Ustalono więc nowy harmonogram, który przewiduje oddawanie inwestycji w trzech etapach.

Pierwszy od wejścia na wysokości ul. Powstańców Ślaskich do ul. Emilii Gierczak ma być gotowy w terminie kontraktowym, czyli do 30 czerwca. Kolejny – od ul. Gierczak do Bolesława Prusa w połowie wakacji szkolnych, czyli do 30 lipca. Natomiast najdalej wysunięta na zachód część promenady od ul. Prusa do Małachowskiego powinna być zakończona do 30 sierpnia.

Zobacz również

Na ferie. Lodowisko w Heringsdorfie za darmo dla świnoujskich uczniów

Podobnie, jak w poprzednich latach, także i w tym roku uczniowie świnoujskich szkół podstawowych i …

2 komentarze

  1. ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ

    A jako, to ona teraz będzie historyczna?!
    Kogoś poniosła fantazja…

  2. Ustalono nowy harmonogram, który jest niezgodny ze starym harmonogramem. Prace powinny zostać zakończone kiedyś tam. Przypomina mi to wydawanie na czas ulotek o budowie tunelu. A propos harmonogramu, czy ktoś wie dlaczego przerwane zostały prace na S3 ze Szczecina do Świnoujścia ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.