Strona główna / Lokalne / Seminarium z mistrzem Jackiem Wysockim

Seminarium z mistrzem Jackiem Wysockim

W sobotę 8.06.2019 na zaproszenie świnoujskiego Klubu Aikido Cuore mięliśmy przyjemność gościć mistrza Jacka Wysockiego niekwestionowany autorytet w sztukach walki.

Od ponad 40 lat jest on związany ze sztukami walki, posiada najwyższy stopien aikido w Polsce – 8 Dan i prowadzi zajęcia w Polsce, w Niemczech, Szwajcarii, Włoszech oraz w Czechach.  Shihan (jap. profesor) Wysocki poprowadził dla naszych uczniów dwa bloki treningowe: godzinny dla dzieci oraz trzygodzinny dla dorosłych. Podczas treningow mistrz skupił się głównie na podstawach aikido: pozycji (jap. kamae), ataku zuki, sposobie poruszania się (jap. ashi sabaki) oraz treningu z jo (jap. rodzaj broni treningowej).

W treningach udział wzięli wszyscy członkowie klubu ci mali i ci najstarsi. Treningi prowadzone były w miłej i przyjaznej atmosferze przy pełnym skupieniu uczestniczących w seminarium. Na zakończenie sensei Wysocki obiecał regularne wizyty w Klubie Aikido Cuore oraz podkreślił dobrą pracę prowadzących zajęcia Kamila Starskiego 3 Dan aikido i Joanny Bartkowiak 1 Dan aikido. Do zobaczenia za rok!!!

Klub Aikido Cuore prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych w SP nr 1 przy ul. Witosa 12 w Świnoujściu tel. 602 312 000, kontakt@aikidopolska.pl.

Zobacz również

Plac budowy tunelu jest porządkowany

Na wyspie Wolin, wokół stacji Trafo TK2 wykonywana jest mała architektura, między innymi ogrodzenie budynku. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.