Strona główna / Lokalne / 29-30 czerwca. Na kortach i scenie. Będzie się działo!

29-30 czerwca. Na kortach i scenie. Będzie się działo!

W najbliższą sobotę o godzinie 10.45 oficjalnie rozpocznie się XVI Morski Turniej Tenisowy Gwiazd-Świnoujście 2019. Na kortach przy ulicy Matejki 17 zobaczymy m.in. Pawła Deląga, Tomasza Stockingera, Grzegorza Poloczka, Roberta Janowskiego, Tomasza Bednarka i Dariusza Kamysa z kabaretu „Hrabi”. W niedzielę z kolei na scenie amfiteatru wielkie show artystów Teatru Studio Buffo.

Oprócz już wymienionych w turnieju tenisowym zagrają także: Piotr Skarga, Karol Strasburger, Tomasz Gęsikowski, Henryk Sawka, Andrzej Supron, Paweł Orleański, Wojciech Skibiński i Łukasz Pietsch. Wstęp dla publiczności oczywiście bezpłatny. Zapraszamy.

Świetnie zapowiada się również niedzielny koncert w amfiteatrze „Hity Buffo”. W końcu duet Józefowicz i Stokłosa to gwarancja niezapomnianych emocji.

Janusz Józefowicz zaskoczy publiczność wyjątkowymi aranżacjami i choreografią najbardziej popularnych piosenek. Na scenie nie zabraknie również Nataszy Urbańskiej oraz innych znakomitych Artystów warszawskiego teatru. Obsada liczy ponad 50 osób, co gwarantuje niesamowite wrażenia. Reżyseria i kształt widowiska nadany przez Józefowicza powoduje, że cała widownia jest zaangażowana we wspólną zabawę. Reżyser prowadząc widowisko cały czas balansuje na krawędzi w swoich żartach politycznych, społecznych i twórczych. Zawsze jednak zna granicę dobrego smaku i bawi publiczność do łez. Podczas koncertu nie zabraknie takich piosenek jak „Prawy do lewego” w bałkańskiej aranżacji, „Wake me up before you go-go” z angielskim humorem czy elementów wieczoru rosyjskiego z latającymi aktorami w piosence „Jołoczki, sosinoczki”. Cały koncert potrwa około 2 godzin.

Zobacz również

Uwaga na agresywne zwierzę! Lis zaatakował psa

Nie ma dnia w którym strażacy lub strażnicy miejscy nie odbieraliby telefonów od mieszkańców informujących …

Jeden komentarz

  1. Cóż, co kto lubi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.