Strona główna / Lokalne / Wstrzymano wydawanie bezpłatnych „Kronik Portowych”

Wstrzymano wydawanie bezpłatnych „Kronik Portowych”

Po niemal 5 latach, jedyna bezpłatna gazeta z informacjami ze Świnoujścia przestała się ukazywać. To nie jest jej definitywny koniec, jednak szansa, aby ukazywała się w dotychczasowej formie jest bardzo mglista.

Powodem wstrzymania wydawania jest brak opłacalności. Gazeta była bezpłatna, a jedyne wpływy pochodziły z reklam, których ostatnio było coraz mniej.

„Kroniki Portowe” były najchętniej czytaną gazetą papierową w Świnoujściu. Tytuł powstał w 2014 roku z konieczności dotarcia do czytelników przyzwyczajonych do czytania informacji w tradycyjnej papierowej formie lub wykluczonych informacyjnie ze względu na brak umiejętności posługiwania się Internetem.

Tytuł koncentrował się na wydarzeniach mijającego tygodnia. Gazeta początkowo trafiała do rąk czytelników w każdy piątek, a później w co drugi. Była dystrybuowana w blisko 70 punktach na terenie miasta zarówno w lewo- jak i prawobrzeżnej części.

Zobacz również

Rozładunek żurawia budowlanego. Deptak Słowackiego będzie zamknięty

Dziś (wtorek) od godz. 23.00 do jutra (środa) do godziny 5.00 rano mogą wystąpić czasowe …

2 komentarze

  1. Wielka szkoda…. naprawde

  2. ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ

    „Kroniki Portowe” były najchętniej czytaną gazetą papierową w Świnoujściu, ponieważ była za darmo, to raz, a dwa, to nie ma żadnej innej alternatywy, po za Wyspiarzem Niebieskim.
    Mimo wszystko szkoda :-(((

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.