Strona główna / Lokalne / Radna Agatowska wysłuchała skarg gastronomików. Prosi o lepsze oznaczenie toalet

Radna Agatowska wysłuchała skarg gastronomików. Prosi o lepsze oznaczenie toalet

Podczas jednej z ostatnich sesji rady miasta, radna Joanna Agatowska zwróciła się do prezydenta miasta z interpelacją dotyczącą zwiększenia ilości oznakowania do miejskich toalet.

– Interpelację składam w związku z licznymi skargami właścicieli czy też pracowników kawiarni, sklepów czy innych punktów handlowo — usługowych prowadzących działalność na terenie miasta, którzy zmuszeni są lub informować turystów o tym jak dojść do publicznych WC lub pozwalać na korzystanie ze swoich toalet, co nie leży w obszarze ich zainteresowania – napisała w uzasadnieniu Joanna Agatowska.

Chodzi o oznakowanie publicznych toalet zlokalizowanych na terenie Świnoujścia, a szczególnie centrum miasta, terenu przygranicznego oraz Dzielnicy Nadmorskiej.

– Dokonamy przeglądu istniejącego oznakowania i uzupełnimy brukujące kierunkowskazy zgodnie z systemem dotychczas stosowanym. Jednocześnie informuję, iż oznaczenie kierunkowskazów w obrębie 1 km od miejsca lokalizacji toalet publicznych jest bezcelowe – odpisał radnej prezydent Janusz Żmurkiewicz.

 

Zobacz również

Plac budowy tunelu jest porządkowany

Na wyspie Wolin, wokół stacji Trafo TK2 wykonywana jest mała architektura, między innymi ogrodzenie budynku. …

Jeden komentarz

  1. najlepsze jest oznakowanie na drewnianej ścieżce na wydmach, widoczny z plaży znak WC wisi na latarence i chyba informuje żeby wejść do lasku na wydmach 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.