Strona główna / Hobby / Stoczyli piłkarskie pojedynki w grze FIFA 20. Zobacz zdjęcia!

Stoczyli piłkarskie pojedynki w grze FIFA 20. Zobacz zdjęcia!

32 zawodników stanęło we wtorek i środę w Świnoujściu, aby zmierzyć się w mistrzostwach piłkę nożną. Zamiast na prawdziwej murawie, rywalizowali przed ekranami monitorów. – Do wygrania były nagrody za ponad 2,5 tys. złotych – mówi Maciej Pałac.

– Uczestnicy rywalizują swoimi ulubionymi składami, grają o nagrodę, prestiż oraz o tytuł mistrza. W mistrzostwach bierze udział 32 uczestników.  Najczęściej wybierana jest drużyna Liverpoolu. Wśród graczy dominują mężczyźni, ale są także kobiety – mówi.

Wśród wirtualnych zawodników nie zabrakło także prawdziwych piłkarzy.

– Gram w tę grę od zawsze. Po prawdziwym pojedynku na boisku i rywalizacji sportowej na murawie, można ją włączyć i się zrelaksować. Dzisiaj przyszliśmy dopingować kolegę – właśnie gra i całkiem nieźle mu idzie – mówi jeden z piłkarzy.

Mistrzostwa w Świnoujściu to pierwsze wydarzenie z cyklu imprez w województwie zachodniopomorskim.

Każda z osób biorąca udział w rywalizacji wybrała jedną drużynę i grała nią do końca zawodów. Gracze podzieleni byli na grupy. Większość spotkań rozgrywanych było w formacie BO1, poza starciami o miejsca na podium – te rozegrane zostały w systemie BO3. Wydarzenie w Świnoujściu poprowadzi znany influencer – Maciej “amarow” Pałac.

Organizatorami turnieju były Da Grasso i SAVIO. Pierwsza z wymienionych marek jest docenianą pizzerią w Świnoujściu, która działa od ponad 10 lat nieustannie się rozwijając. Druga z nich to oddział przedsiębiorstwa Elmak sp. z.o.o działającego od 1990 roku. Zajmuje się produkcją i dystrybucją elektroniki użytkowej. 

 

Zobacz również

Stoczniowcy boją się sprzedaży. „Każdy pomysł, by uratować miejsca pracy, jest dobry”

Stoczniowcy ze Świnoujścia boją się likwidacji swojego zakładu pracy. – Znowu pojawił się temat sprzedaży …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.