Strona główna / Lokalne / Runęło metalowe ogrodzenie. „Tu dojdzie do nieszczęścia!”

Runęło metalowe ogrodzenie. „Tu dojdzie do nieszczęścia!”

Porywisty wiatr przewrócił metalowe ogrodzenie terenu przy skrzyżowaniu ulic 11 Listopada i Matejki. W tym miejscu prowadzone były prace rozbiórkowe. – Nie tak dawno temu metalowe elementy porwane przez wiatr zabiły ludzi w Zakopanem. Tu też dojdzie do nieszczęścia, jeśli nikt tego nie zabezpieczy – uważa mieszkanka pobliskiego bloku.

Porywisty wiatr przewrócił masywne ogrodzenie jak kartki z papieru. Tylko czekać, aż poderwie blachę i poleci na ulicę, albo chodnik.

– Na tym podwórku często bawią się dzieci, drogą przechodzą ludzie, także starsi. Całe szczęście, że ogrodzenie „złożyło się” do środka i nikt w tym czasie nie przechodził, ani nie przejeżdżał.

Chociaż od przewrócenia ogrodzenia minęło kilka dni, zdaje się nikt nie być zainteresowany tym, aby go podnieść i zabezpieczyć na przyszłość, aby kolejny porywisty wiatr go nie przewrócił.

Apelujemy do właściciela terenu i osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo o szybkie naprawienie konstrukcji.

 

Zobacz również

Od dziś zapłacimy za parkowanie przy ulicy Legionów

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” zaprasza do korzystania z całorocznego parkingu u zbiegu ulic Legionów …

3 komentarze

  1. Nadzór budowlany to instytucja łamiąca wszystkie prawa budowlane i nie robi nic by zapobiegać takich wypadków. Wystarczy przyjrzeć się budą na rynku niemieckim wzdłuż ulicy Wojska Polskiego, od lat stoją tam samowole budowlane, jak i budy bez prawa do użytkowania po budowie. NIK już niedługo i w Świnoujściu zrobi kontrole a Zmurek beknie za ciche przyzwolenie na taką sytuację!

  2. ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ

    Jaki Pan – taki kram.

  3. Świetnie że zwróciliście na to uwagę, to nie jest świeża sprawa ogrodzenie leży już kilka dni a zarządca nic z tym nie robi.Taka sama sytuacja była z przewracającym się bilbordem i też mieli to gdzieś.Czy w tym mieście nie ma nadzoru budowlanego?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.