Strona główna / Lokalne / Spacerem po budowanej promenadzie

Spacerem po budowanej promenadzie

To jeszcze ciągle budowa, ale już dopuszczona do spacerów. Promenada historyczna staje się coraz bardziej ulubionym miejscem turystów. Jednak przestrzegamy, tam gdzie wejście zagradzają barierki lub znaki zakazu wstępu, wchodzić nie należy. 

Sytuacja jest podobna do tej, z jaka mieliśmy do czynienia podczas budowy Promenady Zdrowia. Umożliwiano jej użytkowanie zanim został odebrana. Tak samo jest w przypadku Promenady Historycznej.

Nadal – z formalnego punktu widzenia – jest to plac budowy. jednak by umożliwić mieszkańcom i turystom dłuższe spacery, bariery odgradzające od ruch przeniesione zostały w rejon głównych robót (na zachód od wejścia na wysokości ul. Prusa). Jednak w wielu miejscach na udostępnionym odcinku pozostały do wykonania prace wykończeniowe. Toteż po drodze spotkamy palety z płytkami czy innymi materiałami budowlanymi. Wykonawca także pracuje nad ukształtowaniem ciągów pieszych i terenów zielonych.

W miejscach, gdzie płytki są popękane, czy niedokładnie ułożone, do czasu oddania inwestycji do użytkowania będzie konieczne wprowadzenie napraw.

UM Świnoujście

Zobacz również

Spotkanie z posłem Dariuszem Wieczorkiem. Będzie można porozmawiać także o elektromobilności

Mieszkańcy Świnoujścia będą mogli w najbliższy poniedziałek spotkać się z posłem Nowej Lewicy Dariuszem Wieczorkiem. …

Jeden komentarz

  1. To jest gówno, a nie promenada.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.