Strona główna / Lokalne / Ulica Trentowskiego bez przejazdu. Przydałoby się lepsze oznakowanie

Ulica Trentowskiego bez przejazdu. Przydałoby się lepsze oznakowanie

Wielu kierowców jeździ na pamięć i nie czyta komunikatów o ograniczeniach w ruchu. Ulica Trentowskiego jest nieprzejezdna i bez konieczności lepiej nie wjeżdżać w tą część miasta.

Do 15 czerwca 2020 r. na ulicy Trentowskiego obowiązywać będzie tymczasowa organizacja ruchu. Odcinek od ulicy Uzdrowiskowej do ulicy Słowackiego będzie wyłączony z ruchu. Objazd od ulicy Uzdrowiskowej ulicą Cieszkowskiego.

Część kierowców sugeruje, aby postawić za wjazdem w ulicę Cieszkowskiego zaporę na połowie ulicy. – Kierowcy wjeżdżają tu, nagle orientują, że ulica jest zamknięta i kluczą zawracając – mówi jeden z kierowców. – Wystarczy postawić zaporę ze znakiem zakazu wjazdu – tak jak to jest zrobione od ulicy Słowackiego – dodaje.

Na ulicy Orzeszkowej, na odcinku od ulicy Cieszkowskiego do zamkniętej ulicy Trentowskiego wprowadzono ruch dwukierunkowy. Zapewni to dojazd i wyjazd z posesji położonych na tym odcinku ulicy Orzeszkowej. Zapewniony będzie również dojazd do posesji położonych przy ulicy Uzdrowiskowej na odcinku od ulicy Cieszkowskiego do ulicy Trentowskiego.

Na czas prowadzenia robót budowlanych przystanek Komunikacji Autobusowej „Promenada” zostanie przeniesiony z ulicy Uzdrowiskowej na ulicę  Cieszkowskiego przy skrzyżowaniu z ulicą Uzdrowiskową.  Tymczasowo przeniesione będą także dwa miejsca postojowe dla autobusów z ulicy Trentowskiego na ulicę Sienkiewicza przy skrzyżowaniu z ulicą Krzywoustego (na wysokości pola kempingowego).

 

Zobacz również

Analitycy: drogie wyjazdy na Wszystkich Świętych

Tegoroczne wyjazdy na Wszystkich Świętych, z pewnością będą należały do najdroższych – wskazują analitycy e-petrol. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.