Strona główna / Lokalne / Paczki z jedzeniem trafiły przed Wielkanocą dla najbardziej potrzebujacych

Paczki z jedzeniem trafiły przed Wielkanocą dla najbardziej potrzebujacych

We wtorek 7.04 Stowarzyszenie Kierunek Świnoujście przy współpracy z hotelem Ewerdin wydało 24 paczki dla potrzebujących.20 paczek trafiło do rodzin wskazanych przez MOPR Świnoujście. 4 paczki trafiły do osób, które zgłosiły się do Kierunku Świnoujście po pomoc.
– Wiemy, że to kropla w morzu potrzeb dlatego szukamy dalej. Jeżeli któryś z hoteli chce przekazać żywność prosimy o kontakt, chętnie zajmiemy się logistyką – mówią członkowie stowarzyszenia.
W pomoc zaangażowany był również Prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz oraz jego zastępca Pani Barbara Michalska. Dzięki ich wsparciu jak tylko to będzie możliwe Kierunek Świnoujście uruchomi jadłodzielnię na Targowisku pod zegarem. W tej akcji uznano, iż lepiej dostarczyć jedzenie bezpośrednio pod drzwi mieszkańców ograniczając kontakt osób potrzebujących.
Stowarzyszenie składa również podziękowania dla Banku Żywności w Szczecinie i wolontariuszy z Kościoła Chrześcijan Baptystów którzy pomogli dostarczyć paczki oraz grupie #ŚwinoujścieSzyjeDlaMedyków dzięki którym nasi wolontariusze byli zabezpieczeni przy wydawaniu paczek.

Zobacz również

Syreny alarmowe w 77. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego

W niedzielę, 1 sierpnia, w 77. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, na terenie województwa zachodniopomorskiego zabrzmią …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.