środa , 5 października 2022
Strona główna / Lokalne / Prawobrzeże Świnoujście. Relacja po turnieju

Prawobrzeże Świnoujście. Relacja po turnieju

Dnia 3.06.2021 roku Klub Sportowy Prawobrzeże Świnoujście był organizatorem kolejnego już turnieju o Puchar Prezesa Prawobrzeże Świnoujście pod generalnym patronatem Operatora Gazociągów Przesyłowych Gaz-System S.A.
W turnieju wzięło udział 6 drużyn: AP Winkids, AP RCR Międzyzdroje, FASE Szczecin, KS Prawobrzeże Świnoujście, OKS Prawobrzeże Szczecin oraz Salos Szczecin. Mecze odbywały się na zasadzie każdy z każdym w rozstawieniu 4+1 i trwały po 2×10 min.
Każda z drużyn spędziła zatem całe 100 min na boisku. Pogoda wyjątkowo dopisała co nie ułatwiało jednak gry małym piłkarzom. Żadna z drużyn mimo upałów nie poddawała się i walczyła dzielnie do samego końca za co należą się dla nich ogromne brawa. Klasyfikacja nie była prowadzona, liczyła się przede wszystkim dobra zabawa.
Piłkarze zakończyli zawody bogatsi o nowe doświadczenia. Każdy z zawodników na koniec rozgrywek otrzymał pamiątkowy medal a każda drużyna dyplom oraz puchar. Między meczami mali sportowcy mogli posilić się pyszną gorącą kukurydzą oraz słodkimi przekąskami. Nasi piłkarze pokazali się z bardzo dobrej strony. Oglądaliśmy wiele pięknych akcji, fajnych zwodów, dokładnych podań oraz ogromną ilość goli.
Drużynę KS Prawobrzeże reprezentowali: Tymoteusz Auguścik, Paweł Butkiewicz, Filip Kierepka, Ryszard Nowaczyk, Jędrzej Polakowski, Michał Ryfczyński oraz Kacper Szoda.
Trener: Gerard Białek
Tekst: Monika Szoda

Zobacz również

ZUS: termin płatności bonem turystycznym został wydłużony do 31 marca 2023 r.

Termin płatności bonem turystycznym został wydłużony z 30 września 2022 r. do 31 marca 2023 …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.