Strona główna / Lokalne / Grupa Morska: Mieszkańcy Warszowa nie zostaną bez opieki medycznej w przychodni

Grupa Morska: Mieszkańcy Warszowa nie zostaną bez opieki medycznej w przychodni

„Prawdą okazała się informacja o zakończeniu działalności obecnej przychodni lekarskiej na Warszowie wraz z końcem roku. Na szczęście nie oznacza to, że mieszkańcy pozostaną bez dostępu do pomocy medycznej, ponieważ ogłoszony już został przetarg na wyłonienie nowego operatora przychodni.

Warto dodać, że nasz radny, Sławomir Nowicki jest w stałym kontakcie z doktor Joanną Seńków – Bednarek z przychodni „Nova Med”. Z uzyskanych informacji wiemy, że Przychodnia Lekarska „Nova Med”, która mieszkańcom Świnoujścia jest doskonale znana, wyraziła gotowość do startu w przetargu i chęć świadczenia usług medycznych również dla mieszkańców Warszowa. „Nova Med” od ponad 20 lat świadczy usługi Podstawowej Opieki Zdrowotnej przy ul. Dąbrowskiego 4. Ich zespół stanowią doświadczeni lekarze rodzinni oraz pediatrzy. Istnieje duża szansa, że w nowej przychodni będą przyjmować wykwalifikowani specjaliści i jakość opieki medycznej będzie na równie wysokim poziomie co dotychczas, choć jak zapewnia pani doktor Seńkow – Bednarek ambicje mają większe.

Trzeba podkreślić, że pomocna w całej sprawie była wizyta naszych radnych, Sylwii Marszałek i Sławomira Nowickiego w siedzibie ZGM i przekonanie przedstawicieli ZGM do skrócenia przetargu. Dzięki temu nowy operator szybciej będzie mógł rozpocząć funkcjonowanie.” – czytamy na Facebook Grupy Morskiej

Zobacz również

ŚOT organizuje bezpłatne spacery z przewodnikami. Pierwszy już w sobotę

Tajemnicze podziemia, które wyglądają tak, jak w 1945 roku. Nabrzeże, przy którym został zbombardowany przez …

Jeden komentarz

  1. Leczyć będą oczywiście specjaliści od wszystkiego z Grupy Morskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.