Strona główna / Lokalne / Halo redakcja. Opinie Czytelników

Halo redakcja. Opinie Czytelników

Wiesz o czymś ważnym? Chciałbyś, aby reporterzy portalu swinoujskie.info zajęli się Twoim problemem? Masz pytania do redakcji, albo chcesz wyrazić tylko opinię? Napisz do nas na adres: redakcja@swinoujskie.info lub zadzwoń: 510 555 524. W mijającym tygodniu Czytelnicy dzwonili z następującymi problemami.

#1 Jestem zapisana do Przychodni Wojskowej. Od rana próbuję telefonicznie zarejestrować się do okulisty. Nikt nie podnosi słuchawki. Jestem po operacji, a ostatnio pogorszył mi się wzrok. Chciałam tylko skierowanie do Szczecina. Dlaczego przychodnia, która zarabia na pacjentach utrudnia im życie?!

#2 Chodzę na gimnastykę w sali MDK przy ul. Matejki. Z okien widać bałagan na posesji przy skrzyżowaniu Wyspiańskiego z Matejki. Taki stan jest od dwóch lat. Dlaczego nikt nie potrafi przymusić właściciela, aby posprzątał?

#3 Mieszkam w galeriowcu przy ul. Konstytucji 3 Maja. Dół budynku wymaga już remontu. Podobnie odświeżenia potrzebują okna z podziemnego garażu. Za komuny odbywały się pochody, a na galerii była trybuna. Nie do pomyślenia było kiedyś, aby tak to brzydko wyglądało. A teraz…

#4 Dlaczego pan Śliwiński został przewodniczącym rady miasta? Zapamiętam tego pana jako kogoś aroganckiego. Jestem w szoku, w tej radzie jest coś nie tak. Kiedyś startował na prezydenta miasta, nie udało mu się. Może chce ponownie?

Zobacz też

Wykoleiły się dwa wagony towarowe

Na wysokości stacji kolejowej Przytór, podczas przetaczania składu, wykoleiły się dwa wagony towarowe. Nikomu nic …

3 komentarze

 1. Usiłuję się od samego rana dodzwonić do rejestracji wojskowej przychodni zdrowia na Grodku ,bez rezultatu.
  Telefon jest albo zepsuty albo odłożona słuchawka, żeby pracownikom nie przeszkadzał /obydwa numery/.
  Taka sytuacja powtarza się notorycznie /chyba że ja mam wyjątkowego pecha/.

 2. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

  Co do drugiego punktu, to tam jest melina, dlatego jest taki syf.

 3. Turysta z zagranicy

  dla mnie jako turysta bardzo smutne ze coraz wiencej hoteli ibudynkow sie buduje w zielonem pasie miedzy promenada und plaza

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.