niedziela , 2 października 2022
Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA i FILM] Rekord na wielkiej aukcji dla WOŚP. Sprzedano pączka za 150 zł!
Dużym powodzeniem cieszyła się Spiżarnia Babuni z pysznościami - różnymi przetworami mieszkanek naszego miasta, od dżemów po marynowane grzybki. Foto: Robert Ignaciuk

[ZDJĘCIA i FILM] Rekord na wielkiej aukcji dla WOŚP. Sprzedano pączka za 150 zł!

24 WOŚP - Kram Rzeczy DziwnychROB_9119-20160109-192525 (Copy)
Bukiet kwiatów w formie parasola został sprzedany za 450 złotych. Foto: Robert Ignaciuk

Kto dał najwięcej?! Książka za 700 złotych, zegar za tyle samo, koszulka po 500 zł, bukiet kwiatów za 450 zł, najdroższy pączek po 150 złotych. W tym roku pobito ubiegłoroczny rekord podczas licytacji rzeczy dziwnych. W ciągu kilku godzin wylicytowano przedmioty na ponad 9 tys. złotych. Rok wcześniej zebrano niewiele ponad 5 tys. zł. Na miejscu był nasz reporter, który przyglądał się charytatywnej aukcji.

Organizatorem licytacji było Towarzystwo Przyjaciół Świnoujścia, które od 23 lat angażuje się w pomoc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

230 złotych po raz pierwszy, po raz drugi, po raz trzeci. Sprzedane! – krzyczała prowadząca akcję Maja Piórska.

Licytacja odbyła się w gościnnych progach hotelu Hampton by Hilton. Na charytatywnej aukcji można było zaleźć przeróżne przedmioty: kubki termiczne, bukiet kwiatów, figurki z drewna afrykańskiego, ciasta, a nawet pączki.

 

Dużym powodzeniem cieszyła się Spiżarnia Babuni z pysznościami – różnymi przetworami mieszkanek naszego miasta, od dżemów po marynowane grzybki.

Przedmioty, które nie zostały wylicytowane w tym roku, zapakujemy i trafią na aukcję za rok. To będzie 25 finał WOŚP – mówi Maja Piórska. – Korzystając z okazji chcę podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji aukcji – dodaje.

Aby licytujący mieli jeszcze bardziej szczodre serca i otwarte portfele, atmosferę uprzyjemniał zespół Stan i Przyjaciele.

Zobacz również

Grzegorz Walijewski z IMGW: złota polska jesień od środy

Nareszcie doczekamy się złotej polskiej jesieni. Po chłodnym i deszczowym weekendzie i pierwszych dniach przyszłego …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.