Strona główna / Lokalne / Upił się z rozpaczy, że ukradł samochód

Upił się z rozpaczy, że ukradł samochód

Kilka dni temu opisywaliśmy przypadek kradzieży samochodu. Znamy szczegóły kradzieży volkswagena. Jak się okazało, właściciel utraconego golfa ułatwił złodziejowi kradzież, zostawiając w samochodzie kluczyki i dokumenty.

Jeden z patroli zauważył przy ulicy Mazowieckiej nadjeżdżający z naprzeciwka opisywany pojazd, w związku z czym niezwłocznie zatrzymał go do kontroli. Siedzący za kierownicą mężczyzna nie reagował na polecenia funkcjonariuszy opuszczenia pojazdu, w związku z czym wyciągnęli go przy użyciu siły – informuje st. asp. Beata Olszewska z policji.

Mężczyzna przyznał, w grudniu zostały mu zatrzymane za jazdę pod wpływem alkoholu. Okazało się, że ma w organizmie 3 promile. Usłyszał już zarzuty kradzieży samochodu oraz kierowania nim pod wpływem alkoholu.

30-letni świnoujścianin przyznał się do stawianych mu zarzutów, wnioskując o dobrowolne poddanie się karze. Mężczyźnie grożą surowe konsekwencje: kara pozbawienia wolności do 2 lat i kara finansowa nie mniejsza niż 5.000 zł oraz zakaz prowadzenia pojazdów do 15 lat.

Zobacz również

GAZ-SYSTEM zakończył budowę gazociągu Baltic Pipe

GAZ-SYSTEM zakończył budowę Baltic Pipe – najważniejszego projektu energetycznego realizowanego w ramach rządowej strategii dywersyfikacji …

Jeden komentarz

  1. Kłamstwo.
    Policja niech już sobie nie przypisuje zasług, bo gdyby nie córka właściciela samochodu, to do końca roku policja samochodu by nie znalazła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.