Strona główna / Lokalne / Upił się z rozpaczy, że ukradł samochód

Upił się z rozpaczy, że ukradł samochód

Kilka dni temu opisywaliśmy przypadek kradzieży samochodu. Znamy szczegóły kradzieży volkswagena. Jak się okazało, właściciel utraconego golfa ułatwił złodziejowi kradzież, zostawiając w samochodzie kluczyki i dokumenty.

Jeden z patroli zauważył przy ulicy Mazowieckiej nadjeżdżający z naprzeciwka opisywany pojazd, w związku z czym niezwłocznie zatrzymał go do kontroli. Siedzący za kierownicą mężczyzna nie reagował na polecenia funkcjonariuszy opuszczenia pojazdu, w związku z czym wyciągnęli go przy użyciu siły – informuje st. asp. Beata Olszewska z policji.

Mężczyzna przyznał, w grudniu zostały mu zatrzymane za jazdę pod wpływem alkoholu. Okazało się, że ma w organizmie 3 promile. Usłyszał już zarzuty kradzieży samochodu oraz kierowania nim pod wpływem alkoholu.

30-letni świnoujścianin przyznał się do stawianych mu zarzutów, wnioskując o dobrowolne poddanie się karze. Mężczyźnie grożą surowe konsekwencje: kara pozbawienia wolności do 2 lat i kara finansowa nie mniejsza niż 5.000 zł oraz zakaz prowadzenia pojazdów do 15 lat.

Zobacz również

Medycy ze szpitala szczepili młodzież ze szkół

Pracownicy Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły szczepili w Punkcie Szczepień Powszechnych młodzież w wieku od …

Jeden komentarz

  1. Kłamstwo.
    Policja niech już sobie nie przypisuje zasług, bo gdyby nie córka właściciela samochodu, to do końca roku policja samochodu by nie znalazła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.