Strona główna / Lokalne / To jeszcze rower, czy już reklama? Radni pytają
Rower stoi przymocowany do stojaka na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i 11 Listopada. Foto: Wojciech Basałygo

To jeszcze rower, czy już reklama? Radni pytają

Pewien z lokalnych gastronomików prowadzących restaurację, postanowił reklamować swoją działalność w nietypowy sposób. Na dwóch białych rowerach zamontował tablice reklamowe, a jednoślady przypiął do miejskich stojaków rowerowych. Czy ten rodzaj reklamy nie jest przypadkiem chęcią uniknięcia opłaty za postawienie reklamy w pasie drogowym?

Radna Joanna Agatowska podczas czwartkowej sesji rady zainteresowała się tematem. W czasie przeznaczonym na zadawanie interpelacji zapytała ile miasto pobiera pieniędzy za ten rodzaj reklamy. Gdy tylko poznamy odpowiedź – poinformujemy o tym naszych Czytelników. Tymczasem zapraszamy do dyskusji o reklamach w przestrzeni miejskiej. Czy banery wiszące na płotach są estetyczne, czy jednak należy je uporządkować?

Zobacz również

Na ul. Odrzańskiej kładą ostatnią warstwę asfaltu

Zbliża się koniec przebudowy ul. Odrzańskiej. Drogowcy układają ostatnie warstwy asfaltu. Zakończenia przebudowy jezdni pozostało …

3 komentarze

  1. Obudzili się… Na Rybaki taki rower stoi od lat… I wygląda zdecydowanie lepiej niż baner na płocie.

  2. A jak okleję sobie samochód reklamą własnej firmy i postawie na parkingu, to także będą się zastanawiać czy to jeszcze samochód czy już może reklama???

  3. Ani rower ani reklama…cwaniactwo !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.