Strona główna / Lokalne / Kolejne psiaki potrzebują domu

Kolejne psiaki potrzebują domu

Co tydzień publikujemy zdjęcia trzech zwierzaków przebywających w świnoujskim schronisku dla bezdomnych zwierząt. Portrety psiaków z krótkim można zobaczyć w tygodniku Kroniki Portowe. W ten weekend szukamy domów dla Doti, Falco oraz Luny.

DOTI (2)Doti – około 4-letnia suczka. Bardzo lubi się bawić, jest przyjacielska, ładnie chodzi na smyczy. Nie jest dużych rozmiarów więc idealnie będzie się odnajdywać nawet w niewielkim mieszkaniu. W stosunku do psów bywa różnie, choć większość toleruje.

FALCO (2)Falco – około 8-letni pies w typie american staffordshire terrier. Choć większość życia spędził na łańcuchu, pozytywne nastawienie w stosunku do człowieka w nim nie wygasło. Ładnie chodzi na smyczy i niezaczepiany nie wykazuje agresji do innych psów. Wymaga doświadczonego opiekuna, który pomoże mu odnaleźć się w normalnym, miejskim życiu. Przez to, że spędził długi czas na łańcuchu, nie bardzo zna wszystkie bodźce i czasem reaguje strachem.

luna (1)Luna – około 8-letnia sunia wielkości podobnej do labradora. Energiczna, żywiołowa, pozytywnie nastawiona do świata. Bardzo ciekawska i nie wykazuje agresji w stosunku do innych psów. Zna podstawowe komendy i bardzo chętnie współpracuje z człowiekiem.

Dziękujemy Pani Paulinie Guzak za pomoc w przygotowaniu kolumny.

Zobacz również

Nad morze w wakacje najlepiej pociągiem. Wygodnie, taniej i bez korków

Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego zachęca do korzystania z pociągów regionalnych w wakacyjnych podróżach nad morze. To …

2 komentarze

  1. Gdyby tylko opisy tych zwierzaków były prawdą….Nie ma to jak kłamać tylko po to by znaleźć im dom

  2. Wypuście te psy do lasu . . .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.