Strona główna / Lokalne / [ZDJECIA i FILM] Tak pięknie zdobionych jaj jeszcze nie widzieliście!
Foto: Robert Ignaciuk

[ZDJECIA i FILM] Tak pięknie zdobionych jaj jeszcze nie widzieliście!

rekodzielo030 (Copy)Stoisko z rękodziełem na pl. Wolności już otwarte. Wszystkie wyroby są wykonane ręcznie. Można kupić pięknie ręcznie zdobione jaja kurze, kacze a nawet strusie. Dla dzieci też się coś znajdzie – jaja Minionki robią prawdziwą furorę! Na miejscu był nasz reporter, który przyglądał się jajkowym cudom.

1 (Copy)Od soboty 19 marca do wielkanocnego poniedziałku 28 marca na placu Wolności czynne będzie specjalne stoisko z ręcznie wykonanymi wyrobami, które ozdobią nie jeden świąteczny (i nie tylko) stół.

Przedmioty z wosku, ludowe pisanki, robione na szydełku, czy z wikliny – to tylko niektóre nasze wyroby, które będzie zobaczyć, kupić – mówią przedstawiciele pracowni rzemiosła „Kroshka” z Krasnegostawu, organizatorzy stoiska.

Stoisko czynne będzie w godzinach codziennie w godzinach od 10.00 do 18.00. Na miejscu można będzie również zobaczyć, jak powstają wielkanocne pisanki, a także spróbować zrobić je samemu.

 

Zobacz również

GAZ-SYSTEM zakończył budowę gazociągu Baltic Pipe

GAZ-SYSTEM zakończył budowę Baltic Pipe – najważniejszego projektu energetycznego realizowanego w ramach rządowej strategii dywersyfikacji …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.