Strona główna / Lokalne / Utrudnienia na drodze wjazdowej do miasta. Ruszył remont
Ruch odbywa się wahadłowo. Kierowcy muszą być przygotowani na utrudnienia. Foto: Czytelnik Mateusz

Utrudnienia na drodze wjazdowej do miasta. Ruszył remont

Jak już wiecie z portalu swinoujskie.info rozpoczęła się gruntowna naprawa nawierzchni 600-metrowego odcinka drogi dojazdowej do miasta. Stan drogi był bardzo zły i niebezpieczny. Naprawa zostanie sfinansowana ze środków budżetu miasta.

Pierwotnie ten odcinek miał być przebudowany wraz z przebudową drogi dojazdowej do portu. To się zmieniło w związku z planowanym przedłużeniem do Świnoujścia drogi szybkiego ruchu S3.

 

Firma Strabag, które modernizuje kolejny odcinek ulicy Słowackiego, zobowiązała się, że dzięki wykorzystaniu ludzi i sprzętu, który już ma w Świnoujściu, wyremontuje ten odcinek za 700 tys. złotych brutto.  Prace mają rozpocząć się w najbliższych dniach i potrwać do końca czerwca. Ze zniszczonego odcinka zostanie usunięta górna warstwa nawierzchni bitumicznej  i położone dwie nowe oraz dodatkowo  również specjalna siatka wzmacniająca.

Zobacz również

ETZT. Będą trzy stacje do ładowania elektryków

Trzy stacje do ładowania samochodów elektrycznych powstaną w najbliższym czasie w Świnoujściu. Ogólnodostępne punkty do …

5 komentarzy

  1. I cóż, że w sezonie ….

  2. Bardzo się martwię czy zdążą na przyjazd świty z PiS z Kaczyńskim na czele. Gdybym wiedział że tak niewiele wystarczy żeby ten kawałek wyremontować a nie ryzykować życie na dziurawej drodze chyba od 20 lat to już dawno namawiałbym wszystkich znajomych do głosowania na Pis. Hehe

  3. Ja o tym remoncie drogi dowiedziałem się z IŚWINOUJŚCIE a nie INFOPORTOWE

  4. Utrudnienia są dla cieniasów i leszczy, którzy prawo jazdy sobie skserowali od funfla, który wygrał w Layesach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.