Strona główna / Lokalne / Dźgnęła go nożem, bo kupił za mało piwa

Dźgnęła go nożem, bo kupił za mało piwa

Świnoujscy policjanci zatrzymali kobietę, która podczas kłótni z konkubentem, ugodziła go nożem. Jak ustalili śledczy, powodem tragicznie zakończonej awantury był alkohol. O dalszym losie 42-latki zadecyduje teraz prokurator i sąd.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu został powiadomiony o tym, że w jednym z mieszkań przy ulicy Staszica doszło do ugodzenia nożem osoby. Natychmiast skierowano tam patrol prewencji.

– 39-latek spożywał alkohol wspólnie ze swoją 42-letnią konkubiną. W pewnym momencie zabrakło do picia trunków i na tym tle między partnerami doszło do kłótni, w efekcie której kobieta ugodziła mężczyznę kuchennym nożem w okolice barku oraz przedramienia – informuje st. asp. Beata Olszewska.

Poszkodowanego z ranami ciętymi ambulans przewiózł do szpitala, natomiast kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Badanie alkomatem 42-latki wykazało jej stan nietrzeźwości, wyrażający się wskaźnikiem blisko 2,3 promila alkoholu.

– Po wytrzeźwieniu policjanci przedstawili kobiecie zarzut przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu z użyciem noża, do którego się przyznała. Podejrzewana tłumaczyła, że powodem wszczętej przez nią awantury była za mała ilość zakupionego wcześniej alkoholu, natomiast konkubenta pocięła nożem przypadkowo – tłumaczy st. asp. Beata Olszewska

Za uszkodzenie ciała świnoujścianka odpowie teraz przed sądem. Za ten czyn kodeks karny przewiduje karę od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Zobacz również

Rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na sprowadzenie ciała do Polski

Umarł dobry człowiek, kochający mąż i ojciec. Pochodził z małej miejscowości, był ojcem trójki dzieci, …

3 komentarze

  1. Piszą wszędzie, że było za mało alkoholu, a tutaj jest napisane, że za mało piwa.
    Piwo, to nie alkohol i to jest udowodnione przez takiego jednego magistra.

    A poza tym, to słusznie postąpiła za niedobór piwa.

  2. Jeżeli ten typ nie jest w stanie zapewnić kobiecie odpowiedniej ilości alkoholu, to i do pchania karuzeli się nie nadaje.

  3. DLA TEGO ALKOHOL POWINIEN BYĆ ZAKAZANY JAK TWARDE NARKOTYKI I NIE MA ZE BOLI TO RZĄDZĄCYCH KASĘ MOŻNA ROBI W INNY SPOSÓB TYLKO TRZEBA GŁOWA RUSZYĆ A TO PROBLEM W NASZYM KRAJU BO MARGINES SPOŁECZEŃSTWA RZĄDZĄCY GŁOWY TO MAJA ALE PUSTE JAK WYDMUSZKI ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.