Strona główna / Lokalne / W 24 godziny ogołocili całe auto. Zostały tylko dziecięce zabawki

W 24 godziny ogołocili całe auto. Zostały tylko dziecięce zabawki

Po BMW zaparkowanym przy ul. Karsiborskiej pozostała jedynie karoseria i fotele. Złodzieje wypatroszyli z wnętrza niemal wszystko. Ukradli także lampy i koła z oponami. Stało się to po tym, jak pewien lokalny publikator zamieścił wpis z informacją, że pojazd jest „porzucony”. W 24 godziny samochód został całkowicie zdewastowany i dzisiaj nadaje się tylko na złom. Pozostały jedynie dziecięce zabawki, które były zapewne w bagażniku.

DSC_0528Pojazd miał jeszcze niedawno tablice rejestracyjne. Ostatnią właścicielką była mieszkanka Polic. Auto było ubezpieczone do maja 2017 roku. Nie wiadomo w jakich okolicznościach pojazd znalazł się przy przeprawie promowej.

Jeszcze kilka dni temu samochód nie posiadał tylko tylnej rejestracji, miał wybitą małą boczną szybę i był bez tylnych lamp. We wtorek lokalny publikator zamieścił informację, że pojazd jest „porzucony”. Prawdopodobnie dało to impuls do działania złodziejom. Z wnętrza zniknęło dosłownie wszystko co nadawało się spieniężyć: kierownica, lusterka, zegary, skrzynia biegów, elementy elektryczne, wnętrze drzwi, a nawet poduszka powietrzna. W 24 godziny auto zostało dosłownie ogołocone.

Na facebookowej grupie swinoujscie info pojawił się post, a pod nim ocena sytuacji.

Image-1“Gratuluje rzetelności “redaktora” pewnego świnoujskiego pseudo portalu informacyjnego za udostępnienie informacji o aucie jak to opisał “porzuconym” przy przeprawie karsiborskiej. Prawdopodobnie dzięki temu artykułowi auto zmieniło się w kupę złomu w około 24 godziny.. I korzystając z okazji polecam właścicielowi skontaktować się w tej sprawie z “redaktorem” portalu w sprawie odszkodowania za szkody spowodowane prawdopodobnie publikacją artykułu” – napisał pan Wiktor.

Nie udało się nam skontaktować w piątek z właścicielką samochodu. Do sprawy wrócimy.

Zobacz również

PKP Intercity zapowiada nowy rozkład jazdy. Bezpośredni pociąg ze Świnoujścia do Czech

Wprowadzenie nowych pociągów, skrócenie czasu przejazdu na wielu trasach, lepsza dostępność komunikacyjna poprzez wprowadzenie dodatkowych …

Jeden komentarz

  1. Zaraz nie będzie nawet i zabawek…. smutne… ryfczyn powinien pokryć koszty za zdewadtowanie auta…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.