Strona główna / Hobby / Chcesz wyglądać unikatowo? Przerób swoje ubrania. Ruszają warsztaty

Chcesz wyglądać unikatowo? Przerób swoje ubrania. Ruszają warsztaty

To propozycja twórczych warsztatów dla młodzieży i osób dorosłych. W poniedziałki spotykać się będą w pracowni, by zmierzyć się z materiałami, igłami i sznurkami. – Dewizą naszych warsztatów będzie hand made. Między innymi spróbujemy uszyć sobie saszetkę czy przerobić designersko naszą garderobę – tłumaczy Aleksandra Borelowska, instruktor.. W programie przewidziana jest również makrama, dzięki której powstanie oryginalna biżuteria, czy dekoracja. – Rękodzieło na szydełku czy robótka na drutach będzie dla nas wyzwaniem, w które wspólnie spróbujemy się zagłębić – tłumaczy instruktorka.

Warsztaty mają charakter otwartej pracowni także każdy może przyjść ze swoją propozycją i indywidualnym projektem hand made. Uczestnicy wymieniają się doświadczeniem, inspirują nawzajem i poznają nowe kreatywne techniki.

– Podczas zajęć zapewniamy potrzebne materiały oraz dokładne instruktaże. Na warsztaty zapraszam w poniedziałki od godziny 16:00- 19:00. W zależności od ilości chętnych i podziału na grupy godziny mogą ulec zmianie (17:00-19.00) – informuje instruktor Aleksandra Borelowska. Tel do pracowni: 91 327-87-62 lub Facebook: https://www.facebook.com/instruktorola

Zobacz również

Od dziś zapłacimy za parkowanie przy ulicy Legionów

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” zaprasza do korzystania z całorocznego parkingu u zbiegu ulic Legionów …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.