Strona główna / Lokalne / Przyjechał w poszukiwaniu pracy i zaginął. Gdzie jest Bernard Kliszewski?

Przyjechał w poszukiwaniu pracy i zaginął. Gdzie jest Bernard Kliszewski?

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu prowadzą poszukiwania za zaginionym 40-letnim Bernardem Kliszewskim, mieszkańcem Polanowa. Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu proszone są o kontakt.

40-letni Bernard Kliszewski, mieszkaniec Polanowa w województwie zachodniopomorskim przyjechał do Świnoujścia w poszukiwaniu pracy. Po kilku miesiącach jego pobytu w Świnoujściu rodzina zgłosiła zaginięcie, gdyż kontakt z nim urwał się, mężczyzna nie dawał znaku życia.

W chwili zaginięcia mężczyzna ubrany był w spodnie dżinsowe koloru niebieskiego, podkoszulek koloru czarnego, bluzę koloru siwego oraz adidasy koloru niebieskiego.

Rysopis: wzrost 175 cm, waga 75 kg, szczupła budowa ciała, włosy krótko ścięte ciemny blond, łysina czołowa, twarz szczupła, cera śniada, zarost kilkudniowy, uszy średnie, nos szeroki garbaty, uzębienie pełne.

Zaginiony Bernard Kliszewski posiada znaki szczególne w postaci tatuażu na lewym przedramieniu przedstawiającego ptaka-kolibra.

Wszelkie informacje o zaginionym mężczyźnie prosimy kierować do Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu przy ul. Krzywoustego 2a, tel. (91) 32-67-541 bądź kontaktować się z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997 lub 112 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: rzecznik.swinoujscie@sc.policja.gov.pl.

asp. szt. Beata Olszewska, oficer prasowy KMP w Świnoujściu

Zobacz również

PGE: będziemy wspierać odbudowującą się Ukrainę. Spotkanie prezesa PGE z ambasadorem Ukrainy

Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej spotkał się z ambasadorem Ukrainy w Polsce …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.