Strona główna / Lokalne / Przemalują biało-czerwone pasy, bo kojarzą się z flagą Polski?

Przemalują biało-czerwone pasy, bo kojarzą się z flagą Polski?

Przemalowania wszystkich wyróżnionych przejść dla pieszych domaga się jeden ze szczecińskich radnych. W jego opinii należałoby malować je na inne kolory, bo dotychczasowe kojarzą się z symbolami narodowymi. Blady strach padł również na mieszkańców Świnoujścia, bo identyczne przejścia dla pieszych są niemal przy wszystkich szkołach, gdzie uwaga kierowców powinna być wyostrzona.

Biało-czerwone barwy można także spotkać także na szlabanach, czy kominach. Według radnego, te nie wymagają przemalowania, bowiem nikt po nich nie chodzi, ani nie jeździ.

Radny szczecińskich Pomorzan uważa, że odpowiednim kolorem na oznaczenie niebezpiecznych przejść dla pieszych byłyby kolory żółty lub pomarańczowy.

Zobacz również

KRD: długi hotelarzy i restauratorów przekraczają 300 mln zł

Ponad 300 mln zł wynoszą zaległości firm z branży HoReCa – wynika z danych Krajowego …

4 komentarze

  1. obstawiam że radny zrobi teraz błyskawiczną karierę w pisie – oni uwielbiają wystawiać idiotów na wysokie stanowiska 🙂

  2. TO TEN RADNY CZY RADNI NIECH WEZMA KOLO I ZDROWO SIE PIERD—NA W CZOLO ,NIECH PRZEMALUJA WSZYSTKIE SZLABANY W POLSCE ,PRZED PRZEJAZDEM KOLEJOWYM ,KRZYZE SW, ANDRZEJA BUDKI STRAZNICZE I WIELE ZNAKOW DROGOWYCH ,,BARAN I TYL” NIE MA CO ROBIC ,TO JEST WYDATEK BEZ POKRYCIA ,JAK ZAPLACI Z WLASNEJ KIESZENI TO NAWET SWOJ SAGAN NIECH SE POMALUJE

  3. safdsfgsafgsae

    radny siech sie trzepnie w glowe. Albo juz dostal urazu mozgu. Juz im #$%^& z nieróbstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.