Strona główna / Lokalne / Zaczynał od kserowania. Dziś drukuje niemal na wszystkim. Color Copy ma 20 lat!
Z usług Color Copy korzysta m.in. znany fotograf przyrody Krzysztof Chomicz. Firma przygotowuje wyki zdjęć na wystawę fotograficzną. Zawsze oddają piękno flory i fauny. Foto: Wojciech Basałygo

Zaczynał od kserowania. Dziś drukuje niemal na wszystkim. Color Copy ma 20 lat!

Był rok 1997. Aby zrobić ksero dokumentów  trzeba było wspiąć się po wąskich schodach budynku Cechu przy ul. Bohaterów Września. Już wtedy był to najpopularniejszy punkt ksero w mieście. Kolejka niekiedy kończyła się nawet na schodach. Tak zaczynał rozwijać swoją firmę Jarosław Michałów.

– Byliśmy typowym punktem ksero. Dodatkowo laminowaliśmy i bindowaliśmy – wspomina dawne czasy Jarosław Michałów. – Przełom nadszedł w 2010 roku. Wówczas park maszynowy znacznie się powiększył – mówi. – Doszły kolejne maszyny, zaczęliśmy drukować na większych formatach, nasze możliwości znacznie się poszerzyły i mogliśmy drukować reklamy – dodaje z zadowoleniem.

Oprócz typowych wydruków, Color Copy wykonuje hafty na koszulkach, kurtkach, polarach, ręcznikach, odzieży roboczej i torbach ekologicznych. Foto: Wojciech Basałygo

Już przed laty do klienta w Color Copy podchodzono z życzliwością i 100-procentowym profesjonalizmem. Zawsze z uśmiechem. Przez 20 lat w tej kwestii nic się nie zmieniło. To uznanie klientów doprowadziło do tego, że dziś firma nie narzeka na brak zleceń. Przez 20 lat Color Copy rozrósł się i zajmuje dziś dwa duże lokale przy ulicy Matejki.  W jednym obsługiwani są klienci, a kilkaset metrów dalej, znajduje się cyfrowa drukarnia. Color Copy obsługuje nie tylko klientów indywidualnych, lecz także małe i bardzo duże firmy, urzędy i instytucje, a także architektów i projektantów korzystających z wydruków typu CAD.

Szkło z grafiką zamiast płytek w kuchni montowane nad blatem – od niedawna Color Copy wykonuje także takie zamówienia. To idealne rozwiązanie dla kogoś, kto chciałby przenieśc do swojej kuchni ulubiony widok. Foto: Wojciech Basałygo

– Przez wszystkie lata nasze możliwości znacznie się poszerzyły. Dziś drukujemy nie tylko wizytówki i ulotki, ale także karty menu dla restauracji, zaproszenia, bilety z perforacją, przygotowujemy fotografie wielkoformatowe, robimy nadruki na szkle, wykonujemy haft na odzieży reklamowej, robimy koszulki firmowe, banery reklamowe, oklejamy witryny sklepowe, przygotowujemy reklamy i przyjmujemy wiele innych zleceń – opowiada właściciel.

W Color Copy można wydrukować także grafiki wielkoformatowe na różnorodnych materiałach, od folii samoprzylepnej po siatkę PCV. Dzięki możliwościom technicznym firma jest w stanie opracować: banery reklamowe, folie samoprzylepne z reklamą na pojazdy, folie samoprzylepne typu one way vision z reklamą na szyby, dużych formatów fotografie lub imitacje obrazów olejnych na płótnie, standardowe plakaty uliczne oraz wiele innych.

Color Copy ul. Jana Matejki 35 (budynek STSG) pt. 10.00 – 18.00, sob. 10.00 – 14.00

Zobacz również

Tak ciepłej wody w Świnoujściu nie było już dawno. Można się kąpać!

Na świnoujskich kąpieliskach dziś (18 sierpnia 2022r.) znów powiewa biała flaga i można się kąpać. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.