Strona główna / Lokalne / Policja porozmawia z mieszkańcami o bezpieczeństwie. Spotkanie na Warszowie

Policja porozmawia z mieszkańcami o bezpieczeństwie. Spotkanie na Warszowie

Komenda Miejska Policji w Świnoujściu organizuje otwartą debatę społeczną pod nazwą: „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ. Bezpieczne prawobrzeże Świnoujścia”. Spotkanie zaplanowano na czwartek 22 listopada 2017 roku o godzinie 17:00 w filii nr 1 Miejskiego Domu Kultury przy ul. Sosnowej 18.

Świnoujscy policjanci po raz kolejny organizują otwarte spotkanie dla mieszkańców miasta w formie debaty społecznej pod nazwą „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Tym razem będzie ona poświęcona bezpieczeństwu w prawobrzeżnej części Świnoujścia.

Debata społeczna ma na celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w zakresie bezpieczeństwa wymagających podjęcia działań prewencyjnych przez Policję bądź inne podmioty odpowiedzialne za utrzymanie szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Podczas debaty oraz po jej zakończeniu, uczestnicy będą mieli okazję spotkać się z dzielnicowymi z prawobrzeżnej części Świnoujścia, aby z nimi porozmawiać.

Tematem debaty będą m.in. zagadnienia związane z otwarciem we wrześniu ubiegłego roku Posterunku Policji Świnoujście – Warszów, problemy nurtujące mieszkańców prawobrzeża oraz propozycje wspólnych działań dotyczących ich rozwiązania. Będzie też mowa o funkcjonowaniu aplikacji Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz programu „Dzielnicowy bliżej nas”.

Do uczestnictwa w spotkaniu, oprócz przedstawicieli Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu i Posterunku Policji, zaproszono także radnych, przedstawicieli samorządu, Straży Miejskiej, rad osiedli i stowarzyszeń, pomocy społecznej oraz administracji mieszkaniowej ZGM.

Zapraszamy wszystkich do udziału w debacie.

asp. sztab. Beata Olszewska

oficer prasowy KMP w Świnoujściu

Zobacz również

Polsko-Ukraiński Dzień Dziecka już w najbliższą niedzielę!

„Nie możemy się doczekać na wspólną zabawę, która rozpocznie się o godzinie 13:00 w naszej Muszli Koncertowej. …

Jeden komentarz

  1. W czwartek czy 22?22 to sroda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.