Strona główna / Lokalne / Przedstawienie, które dało radość babciom i dziadkom

Przedstawienie, które dało radość babciom i dziadkom

Dzień Babci i Dziadka u “Foczek” w PM nr 3 “Pod Żaglami” na jest wpisany na stałe w kalendarz imprez przedszkolnych. Obchodzony jest co roku bardzo uroczyście i mimo, że za oknem zima,  jest to najcieplejszy dzień w roku.

Dzień,  który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiech na twarzy, powoduje , że Babcia i Dziadek ze wzruszeniem słuchają czułych słów od małych kochających ich serduszek.

Dzisiaj taka właśnie uroczystość odbyła się w grupie „Foczek” w Przedszkolu Miejskim nr 3 “Pod Żaglami”. Dzieci przygotowały ciekawy  program artystyczny. W większości były to wiersze, piosenki, tańce i inscenizacje związane tematycznie z tymże świętem.

W ten sposób dzieci mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a przedszkolaki pełniły rolę gospodarzy. Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na przygotowany przez Rodziców słodki poczęstunek.

Była też wspólna zabawa, a na pamiątkę spotkania goście obdarowani zostali upominkami.

Takie spotkania pełne uśmiechów, wzruszeń i radości wzmacniają więzi emocjonalne z rodziną , uczą dzieci sposobów wyrażania uczuć oraz szacunku dla osób starszych.

 

 

Zobacz również

Ruszyły zapisy na Maraton Świnoujście Wolgast

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” jako współorganizator 42 Międzynarodowego Maratonu Świnoujście – Wolgast, 31 Półmaratonu …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.