Strona główna / Lokalne / Wakacyjne Miasto Kobiet. Znamy nazwiska tegorocznych gwiazd

Wakacyjne Miasto Kobiet. Znamy nazwiska tegorocznych gwiazd

Największy, letni festiwal dla kobiet już po raz trzeci gości w Świnoujściu! Można bez cienia wątpliwości stwierdzić, że Wakacyjne Miasto Kobiet to impreza absolutnie niepowtarzalna. W ostatnich latach zdążyliśmy przyzwyczaić się do tego, że w połowie lipca urokliwe i malowniczo położone Świnoujście niemal w całości zostaje przejęte przez panie.

Przedstawicielki płci pięknej przez kilka dni relaksują się w specjalnie przygotowanym miasteczku i korzystają z wyjątkowych atrakcji, które zostały zaplanowane właśnie z myślą o nich. Poprzednie dwie edycje festiwalu okazały się strzałami w przysłowiową „dziesiątkę”. Tysiące kobiet bawiły się wspólnie z nami, beztrosko odpoczywały i poświęcały wolny czas na rozwijanie swoich pasji.

Przed nami trzecia odsłona imprezy, podczas której – już możemy to zdradzić – będzie się działo jeszcze więcej! Czego możemy się zatem spodziewać tym razem? Przede wszystkim nowości kulturalnych. Uznaliśmy, że w tej dziedzinie jesteśmy w stanie zaoferować naszym gościom jeszcze więcej i dlatego w programie ramowym pojawiły się między innymi wernisaże oraz wystawy, które pozwolą uczestniczkom bliżej obcować ze sztuką.

Oprócz tego gwarantujemy naturalnie to, co z naszym festiwalem nierozłączne, czyli bogatą ofertę warsztatową, rozbudowany projekt spektakularnych, wakacyjnych metamorfoz oraz oczywiście obecność wielkich gwiazd! W tym roku nasze zaproszenia przyjęli między innymi Olga Bończyk, Iwona Pavlović, Hanna Śleszyńska, Marzena Rogalska, Katarzyna Skrzynecka, Anna Guzik, Henryk Sawka oraz Piotr Gąsowski. Dwanaście miesięcy temu absolutnym hitem okazały się też spektakle teatralne.

W tym roku postanowiliśmy pójść za ciosem i zaprosiliśmy do udziału w tej części programu kolejnych wybitnych aktorów, którzy swoimi występami uświetnią nam ciepłe, świnoujskie wieczory.

Wszystkie nasze działania mają służyć podstawowej idei, którą założono sobie przed pierwszą edycją Wakacyjnego Miasta Kobiet. To wydarzenie ma zagwarantować paniom wyjątkową przestrzeń i zapewnić warunki do relaksu oraz rozwoju osobistego na wielu płaszczyznach.

I przypominamy jeszcze jedną, ważną dla spokoju i odpoczynku kwestię – jest to strefa (prawie) w całości wolna od mężczyzn! www.wakacyjnemiastokobiet.pl

 

 

Zobacz również

Piłka koszykowa dziewcząt w ramach liceliady 2022/2023

W środę 1 lutego, w hali sportowej Uznam Arena przy  ulicy Grodzkiej 5 odbyły się …

Jeden komentarz

  1. Te rozmowy z gwiazdami i wieczorne spektakle rzeczywiście interesujące i można spedzic na festiwalu cały dzien. Omijać trzeba niektóre sponsorskie występy, jak np ten o wytworach duńskiego i szwedzkiego wzornictwa na wczesniejszej edycji. Tego akurat nie dało się słuchać. Większość pozostałych atrakcji jak dla mnie na wakacje w sam raz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.