Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA i FILM] Wysoka frekwencja na Targach Pracy

[ZDJĘCIA i FILM] Wysoka frekwencja na Targach Pracy

NASZ PATRONAT. Frekwencja poszukujących zajęcia na Targach Pracy przerosła oczekiwania niektórych pracodawców. W ciągu zaledwie 3 godzin część z nich otrzymała nawet po kilkadziesiąt aplikacji. Największym zainteresowaniem cieszyły się hotele po niemieckiej stronie wyspy Uznam, ale polskie także nie narzekały.

– Szukamy fizjoterapeuty, być może po dzisiejszym dniu uda się nam zatrudnić jedną osobę – mówi Agnieszka Drzewiecka z Hotelu Trzy Wyspy.

Pracodawców było tak dużo, że konieczne było ustawienie dwóch dodatkowych namiotów. Łącznie było ponad 70 firm szukających pracowników, bądź rekrutujących załogi do pracy za granicą. Podczas targów można było znaleźć pracę m.in. w branży gastronomicznej, hotelarskiej, handlowej i budowlanej. Targi Pracy to wyjątkowa okazja, aby poznać naszych lokalnych pracodawców.

– Zainteresowanie jest ogromne. Mamy skompletowane ponad 50 aplikacji. Będziemy teraz kontaktować się z tymi osobami i zapraszać na rozmowę kwalifikacyjną – mówi Bartosz Marchwacki z Balitic Sport – und Ferienhotel z Zinnowitz.

Trzymamy kciuki za wszystkich aplikujących i życzymy powodzenia w znalezieniu nowej pracy!

Zobacz również

Umowa na budowę trzech fregat dla Marynarki Wojennej – podpisana

Umowa między Inspektoratem Uzbrojenia a konsorcjum PGZ-Miecznik na budowę trzech fregat dla Marynarki Wojennej RP …

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.