Strona główna / Lokalne / Rekord? Majówka przyciągnęła na promenadę tłumy
Foto: Robert Ignaciuk

Rekord? Majówka przyciągnęła na promenadę tłumy

13150005_659274004248192_944022087_nBrak miejsc w kawiarniach i restauracjach, otwarte budki z lodami oraz pijalnie soków owocowych. Patrząc na tłumy ludzi spacerujących w niedzielę po deptaku, można by sądzić, że to już wakacje.

Brak miejsc parkingowych powodował, ze kierowcy parkowali w niedozwolonych miejsca. Tak jak ten kierowca mercedesa na strefie wyłączonej z ruchu. Jego pojazd uniemożliwił swobodny przejazd autobusu.
Brak miejsc parkingowych powodował, że kierowcy parkowali w niedozwolonych miejsca. Tak jak ten kierowca mercedesa na strefie wyłączonej z ruchu. Jego pojazd uniemożliwił swobodny przejazd autobusu.

Były problemy z zaparkowaniem auta wzdłuż ulicy Uzdrowiskowej, Żeromskiego oraz pobliskich. Świnoujska promenada od samego rana przeżywała prawdziwe oblężenie. Spacerowiczów było tak wielu jak podczas szczytu sezonu wakacyjnego. Przez całą niedzielę tworzyły się kolejki do stolików w restauracjach, a także bankomatów.

Ilu przyjechało turystów? Jeszcze nie wiadomo. Żegluga Świnoujska dopiero po długim weekendzie poda informację o liczbie samochodów przeprawionych promami Karsibór.

 

Zobacz również

Odpady budowlane ze Świnoujścia mają trafić do Wolina. Mieszkańcy mówią “nie”

W Wolinie na polanie w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, Zalewu Szczecińskiego i Lasów Państwowych, prywatny inwestor …

Jeden komentarz

  1. Co tam na tej promenadzie jest takiego, oprócz betonów?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.