Strona główna / Lokalne / Prujemy do przodu. Tanowia Tanowo – Flota 1-5 (0-3)
Foto: Piotr Zgraja

Prujemy do przodu. Tanowia Tanowo – Flota 1-5 (0-3)

Drugi z rzędu mecz nasza drużyna wygrała różnicą 4 bramek. Rok temu po dwóch i trzech kolejkach mieliśmy średnią na mecz 8-0. Czyli widać już różnicę między A klasą a niższą okregówką. Jest dwa razy trudniej. Ale nie na tyle, żebyśmy to my mieli lękać się przeciwników.

Foto: Piotr Zgraja
Foto: Piotr Zgraja

Od samego początku atakowała Flota. Pierwszy gol padł w 16 minucie. Powstało zamieszanie, strzelali Mosiądz i Helt, piłka odbijała się od poprzeczki i słupka, w końcu z najbliższej odległości do bramki wepchnął ją Helt. Minutę później z daleka spróbował Rafał Blasius, ale Gądek nie dał się zaskoczyć. Potem dwa razy próbował Mosiądz, wreszcie w 22 minucie z podania Skwary przelobował Owczarzaka i zrobiło się 2-0. W 44 minucie zdobył kolejnego gola strzelając obok bramkarza, przy asyście Welki.

Po przerwie dość nieoczekiwanie gola strzelili gospodarze. Rafał Blasius bardzo precyzyjnie uderzył z wolnego. Trzy minuty później w zamieszaniu podbramkowym w czystej pozycji znalazł się Wrona, ale ofiarna interwencja Wnuka zapobiegła kontaktowej bramce. W 58 minucie, w wyniku zamieszania pod bramką Tanowii, w sytuacji sam na sam znalazł się Mosiądz i okazji nie zmarnował. Było 4-1 i nastąpił zastój. Mieli okazje Skwara, Kozłowski i Bursa, ale piąta bramka padła dopiero w 93 minucie, a zdobył ją Skwara uderzeniem z pierwszej piłki z podania Helta.

0-1  Mariusz Helt16 minuta
0-2  Damian Mosiądz22 minuta
0-3  Damian Mosiądz44 minuta
1-3  Rafał Blasius52 minuta z wolnego
1-4  Damian Mosiądz58 minuta
1-5  Grzegorz Skwara90+3 minuta

Źródło: Waldemar Mroczek, MKS Flota

Zobacz również

PKP Intercity zapowiada nowy rozkład jazdy. Bezpośredni pociąg ze Świnoujścia do Czech

Wprowadzenie nowych pociągów, skrócenie czasu przejazdu na wielu trasach, lepsza dostępność komunikacyjna poprzez wprowadzenie dodatkowych …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.