Strona główna / Lokalne / Kamil Janta-Lipiński zrezygnował. Radni zaskoczeni

Kamil Janta-Lipiński zrezygnował. Radni zaskoczeni

Radny złożył na ręce Przewodniczącego Rady Miasta Świnoujście rezygnację z członkostwa w klubie radnych Platformy Obywatelskiej. W czwartek podczas sesji, Dariusz Śliwiński poinformował o tym radnych i mieszkańców.

Rezygnacja najmłodszego rajcy w mieście wywołała zaskoczenie na wielu radnych. W rozmowie z naszym reporterem, radny zapowiedział swoje zaangażowaniu w innym stowarzyszeniu społecznym. Jeszcze nie wie, czy zaangażuje się politycznie przy najbliższych wyborach. – Niczego nie można wykluczyć. Na razie skupiam się na stworzeniu struktur – mówi Kamil Janta-Lipiński.

Rezygnacja radnego z członkostwa w klubie radnych, nie oznacza jego wykluczenia z udziału w sesjach. Jeżeli nie wstąpi do innego klubu, pozostanie radnym niezrzeszonym. W świnoujskiej radzie miasta w taki sposób pracuje radny Kazimierz Nowicki (wcześniej Grupa Morska Cała Naprzód).

Przypomnijmy, Kamil Janta-Lipiński dostał się do radny z listy Platformy Obywatelskiej. Startował z ostatniego miejsca. W swoim okręgu wyborczym uzyskał poparcie 87 mieszkańców.

Kamil Janta-Lipiński ur. 4 lipca 1987 r. w Kamieniu Pomorskim. Studiował europeistykę na Uniwersytecie Szczecińskim. Ukończył również Zachodniopomorską Szkołę Biznesu.

Zobacz również

Wizyta francuskiej fregaty FS „Latouche-Treville” w Świnoujściu

Francuska fregata FS „Latouche-Treville” zawinęła we wtorek, 17 maja, do Portu Wojennego w Świnoujściu. Jest …

6 komentarzy

  1. ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ

    Chorągiewka…

  2. Chyba najgorszy radny. Krzykliwy, notorycznie obrażający innych i jeszcze te dziwne powiązania z Wyspami Sportu, za którymi lobbował, a później biegał z plakietą organizator. Młodzi mam nadzieję, na jego pseudo-młodość nie dadzą się nabrać.

  3. Szczury pierwsze uciekają tonącej platformy

  4. Żadne zaskoczenie. Okręt tonie, szczury uciekają.

  5. Kolejny żałosny karierowicz szykuje sobie grunt przed wyborami.

  6. Misza Kisza Łunowo

    Co za rada. 87 głosów i radny. Rodzina i sąsiedzi. Taki później mamy poziom.WSTYD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.